Web Tasarım

Web tasarım günümüzde artık bir zorunluluk haline gelmiştir. İnsanlar her türlü ihtiyaçlarında internete başvurarak bulduğu firmalardan fiyat ürün vs bilgiler alarak alacağı hizmet veya ürün için kararlar almaktadır. Bu şekilde insanlar artık oturdukları yerden evlerini boyatacağı boyacıdan camlarını yaptıracağı pimapenciye telefon bilgisayar siparişlerine kadar herşeyi internet yardımıyla hızlı ve zahmetsiz almak istemektedirler.

Böyle bir ortamda sizin firmanızın web sitesinin olmaması gerçekten mesleki kariyerinize çok büyük zarar verecektir.

Örneğin bir mobilya mağazanız var ve müşteri sizin kartınızdan telefonunuza ulaşarak sizi aradı ve ürünlerin ortalama fiyatlarını sordu bu konuda siz ortalama fiyat söylediniz ancak müşterimiz gelemeyeceğini ve ürün resimlerine bakarak karar verirse yanınıza uğrayacağını söyler ve eğer sizin web siteniz yoksa size kibarca teşekkür ederek dönüş yapacağını söyler ve dönüş yapma ihtimali %1 dir. Çünkü sizin o kadar çok alternatifiniz var ki müşteri zaten rahat bir şekilde oturduğu yerden bir karara varacaktır günümüz şartlarında müşteri size değil siz müşteriye mecbursunuz.

Ayrıca birde şu mantıklı düşünelim zorunluluk olduğunu hasbelkader anlatmaya çalıştık bir de şu açıdan bakalım

Cadde de bir dükkanınız var ve kirası ayda 1000.00 TL günde o caddeden 800 insan geçtiğini varsayalım. Yıllı 12.000 TL gibi bir kira masrafınız olur oysaki ortalama bir web sitesinin maliyeti nerdeyse sizin 1 aylık kiranızdan bile düşük ayda 60.00 TL gibi komik rakamlara gelir ve sizin caddeden geçen 800 insana karşılık web sitenizin reklamını yapmanız şartıyla günde milyonların tıkladığı bir dükkan sahibi oluyorsunuz. 

Şimdi Web Sitesi sahibi olmak şart mı değil mi bunun cevabını size bırakıyoruz. Biz firma olarak çok çok uygun fiyatlara bu hizmeti vermeye talibiz. 

Sağlıcakla Kalın...