Kurumsal Kimlik


Kurumsal kimlik çalışması için kendinizi ve kurumunuzu bize anlatın ve ardından kurumsal kimlik ögelerinizi saptama ve tasarlama işini bize bırakın. Markanız ya da kurumunuz için sektörünüzde fark yaratacak tasarımlar ile sizi rakiplerinizden bir adım öne taşıyalım

Sadece çalışmaların yapılması değil doğru çalışmaların doğru düzeyde kurgulanıp eksiksiz olması gerekir ki sizi sektörünüzde ön plana çıkarsın. Günümüzde bir işi yapan binlerce firma olduğundan ve rekabet üst seviyede olmasından dolayı özgün ve farklı olmak vizyonu olan firmaların olmazsa olmazdır. Şirketlerin markalaşma anlamında en önemli basamakları kurumsal kimliktir. Kurumsal kimlik demek bir firmanın rengi duruşu hedefi yani herşeyi demektir. Bu açıdan ilk adımı logo tasarımıdır. Logo sade, anlaşılır olmalı ve verilen hizmete hitap etmelidir, böylece akılda kalıcı olmalıdır. Logo tasarımı yapıldıktan sonra kartvizit antetli kağıt, zarf, broşür, katalog, cepli dosya, menü, promosyonlar, tabela, eğer gerek var ise tişört, poşet, çanta bloknot küp bloknot gibi gibi çalışmaların aynı renk tonlarında aynı tasarım altında firmayı temsil etmesidir.

Bu çalışmalar için size en uygun kurumsal kimlik tasarımlarını belirleyeceğiz.


Şirketin Markalaşma sürecinde şüphesiz kurumsal kimlik en önemli basamaktır. Kurumsal Kimlik çalışmasının en önemli basamağını ise LOGO tasarımınız oluşturmaktadır. Logo sade, anlaşılır olmalı ve markaya hitap etmeli ve böylece akılda kalıcı olmalıdır. Logo aşamasından sonra tabela, fatura, antetli kağıt, zarf, interaktif cd, tişört, gömlek, poşet, taşıma çantası, menü, katalog, broşür, şapka, hediyelik promosyonlar ve Tanıtım filmi çekimi gibi kurumsal kimlik aşamalarına geçilir. Bu çalışmalar için şirketimiz size en uygun kurumsal kimlik paketini belirleyecektir.

UNUTMAYIN!!! ÖZGÜN VE FARKLI OLMAYAN KAYBOLMAYA MAHKUMDUR ..